Kontakta oss

Vi är idag ca 42 yrkesarbetare och 23 tjänstemän på NA Bygg. Här hittar du kontaktuppgifter till VD, Ekonomi och projektledare

Gustav Falkenström

VD


gustav.falkenstrom@nabygg.se
0582-812 10

Thomas Jansson

Thomas Jansson

AFFÄRSUTVECKLARE


thomas.jansson@nabygg.se
0582-812 01

Margareta Hållander

Margareta Hållander

EKONOMI

 

margareta.hallander@nabygg.se

0582-812 04

Susanne Mobjörn

Susanne Mobjörn

ADMINISTRATION / EKONOMIASSISTENT


susanne.mobjorn@nabygg.se
0582-812 05

Anna Lundh

Anna Lundh

KMA /PROJEKTINGENJÖR

 

 

anna.lundh@nabygg.se
0582-812 14

Anders Alm

Anders Alm

PROJEKTLEDARE


anders.alm@nabygg.se
0582-812 06

Jerry Zetterlund

Jerry Zetterlund

PROJEKTLEDARE

 

jerry.zetterlund@nabygg.se

0582-812 07

Daniel Åhlund

Daniel Åhlund

PROJEKTLEDARE


daniel.ahlund@nabygg.se

0582-812 08

Daniel Jansson

Dennis Jansson

PROJEKTINGENJÖR


dennis.jansson@nabygg.se

0582-812 25

Mats Nylin

Mats Nylin

PROJEKTINGENJÖR


mats.nylin@nabygg.se

0582-812 02

Bo-Göran Holm

Bo-Göran Holm

PROJEKTINGENJÖR


bo-goran.holm@nabygg.se

0582-812 09

Sidan uppdaterad 2018-03-13